ExpressMap Polska
01-461 Warszawa
ul. Jeździecka 1/11
  • tel.: (+48 22) 666 04 05
  • www.comfortmap.com
  • info@comfortmap.com

O nas

ExpressMap to lider na rynku kartografii i jeden z największych wydawców przewodników turystycznych w Polsce.Polecamy

Polska

atlas samochodowy

ExpressMap Polska
49,90
Z atlasem samochodowym Polski wydawnictwa ExpressMap podróż po kraju będzie prawdziwą przyjemnością. To jedyna tak szczegółowa tego typu publikacja na rynku. Uwzględnia 82 tys. miejscowości i 365 tys. km dróg. 

Madera

przewodnik + mapa

ExpressMap Polska
36,90
​Wspaniałe widoki z Cabo Girão, jednego z najwyższych klifów Europy, piesze wycieczki wzdłuż lewad, górskich kanałów nawadniających, wyprawa na Pico Ruivo, czyli dach Madery.

Wyspy Kanaryjskie

przewodnik + atlas + mapa

ExpressMap Polska
79,90
​Wędrówka na najwyższy szczyt Hiszpanii, Pico del Teide, na Teneryfie, wyprawa szlakiem wulkanów na La Palmie, kolacja w niezwykłej restauracji urządzonej w powulkanicznej grocie na Lanzarote, a może relaks na złotych piaskach Fuerteventury? Urokliwe miasteczka Gran Canarii, wiecznie zielone lasy wawrzynowe La Gomery oraz dziewicze tereny El Hierro. Słońce, widowiskowe fiesty i wyśmienita kuchnia. Na Wyspach Kanaryjskich na turystów czeka wiele atrakcji. Przewodnik ExpressMap pomoże je odkryć. 

Zobacz także

Ateny

laminowany map&guide

ExpressMap Polska
19,90
Akropol z Partenonem, słynna Agora· Gwardziści w tradycyjnych strojach· Grecja na talerzu: mousaká i souvláki

Bieszczady

laminowana mapa turystyczna

ExpressMap Polska
21,90
Wędrówka Połoniną Wetlińską, rowerowa wycieczka Szlakiem Nadsańskich Umocnień, przejażdżka Bieszczadzką Kolejką Leśną. Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa turystyczna Bieszczad pomoże zaplanować udany i urozmaicony wypoczynek. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu.