AKAPIT PRESS WYDAWNICTWO
93-410 Łódź
ul. Łukowa 18
  • tel.:  42 636 38 51
  • www.akapit-press.com.pl (księgarnia internetowa )
  • info@akapit-press.com.pl

O nas

Akapit Press to znana marka na rynku wydawnictw dla dzieci i młodzieży, rozpoznawana przez czytelników w wieku szkolnym, gimnazjalnym i licealnym.Polecamy
Czy nieustannie kapiący deszcz – i to w czasie wakacji – musi oznaczać nudę? Siedmioletni Oliwier i jego kuzynka, nastoletnia Tosia, wyjeżdżają na dwa tygodnie do Szwecji. Z pozoru zwyczajny hotel zaserwuje im nie tylko typowe atrakcje , ale również porządną dawkę przygody, szczyptę tajemnicy, kapryśną windę i... przemoczone skarpetki.

Mistrz Butenko, z właściwą sobie swadą i dystansem, opowiada i rysuje.

Zobacz także

Wenus w pietruszce

AKAPIT PRESS WYDAWNICTWO
  • Ida Pierelotkin (autor)
Bystra i piękna Gośka Tkacz wydaje się nie mieć słabości. Nigdy nie miała chłopaka, ale utrzymuje, że to wyłącznie jej własny wybór. A jednak!

Dziewczyna z lustra

AKAPIT PRESS WYDAWNICTWO
  • Romek Pawlak (autor)
20
Fusia po przeprowadzce do ciotki, nie może odnaleźć się w nowym mieście i przyciąga same kłopoty. Towarzystwo małego szczerbatego rudzielca, szkolnej czarnej owcy oraz… prawdziwego gitarzysty zespołu rockowego z pewnością nie pozwoli jej na nudę.  

Edison i złoto mistrza Sędziwoja

AKAPIT PRESS WYDAWNICTWO
  • Andrzej Żak (autor)
Drogi Czytelniku, przed tobą tajemnicza zamurowana komnata. Jeśli masz odwagę, możesz tam zajrzeć. Towarzyszyć ci będą Tymek i Cleo.