ALBI POLSKA
30-056 Kraków
ul. Toruńska 5
  • tel.: 12 630 92 10
  • jciu@albipolska.pl
  • www.albipolska.pl

O nas

Albi Polska działa od 2005 jako oddział czeskiej firmy ALBI Česká republika a.s. Zajmujemy się dystrybucją gier, upominków, opakowań ozdobnych oraz kalendarzy.Polecamy
Zapraszamy do świata polskiego filmu, znanych aktorów oraz ich niezapomnianych filmowych kreacji. W tej quizowej, towarzyskiej grze znajdziecie 1800 pytań dotyczących polskiego filmu.

Enigma to gra przeznaczona dla użytkowników od 8 roku życia. Zadaniem w tej planszówce jest odkrywanie zagadek starożytnej świątyni.

Zobacz także
Edukacyjna gra dla wszystkich Polaków. Znajdziesz tu 2400 ciekawych pytań dotyczących Rzeczypospolitej Polskiej i jej obywateli. Pytania podzielone są na sześć kategorii: historia, kultura,przyroda/technika/wiedza, geografia, sport i kategoria różne.

Party Time to gra, w której musisz wyjaśnić pozostałym graczom znaczenie słów za pomocą innych wyrazów, używając synonimów, antonimów i podpowiedzi.

Party Alias Wielki Zakład kontynuuje sukces gry Party Alias, która wielu z Was pokochało. Nie jest to dodatek, tylko samodzielna gra.