Murator EXPO od ośmiu lat organizuje znane i cenione wydarzenia targowe związane m.in. z rynkiem nieruchomości, budownictwem i wyposażeniem wnętrz (Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE, Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO), branżą sportów wodnych i rekreacji (Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie i w Gdyni), sektorami – hobby, edukacja i kultura (Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY, Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA). Rocznie w imprezach targowych organizowanych przez Murator EXPO bierze udział ponad 1000 wystawców i blisko 100 000 zwiedzających. Jako organizator targów, wystaw czy konferencji Murator EXPO współpracuje z opiniotwórczymi organizacjami i stowarzyszeniami, wzbogaca formułę przedsięwzięć targowych bogatą oprawą programową, często korzysta z możliwości promocji wydarzeń za pośrednictwem partnerów z grupy, nie rezygnując przy tym ze współpracy z innymi mediami.

Na polskim rynku targów książki wyróżnia nas:
  • - doświadczenie w organizacji targów z jednoczesnym otwarciem na nową jakość
  • - umiejętność tworzenia wydarzeń skupiających uwagę mediów, o wysokiej frekwencji zwiedzających i wymiernych efektach
  • - handlowych dla wystawców
  • - dbałość o dostarczanie najwyższej jakości usług po rozsądnych cenach
Murator EXPO plasuje się w czołówce organizatorów targów w Polsce, zgodnie z raportem opublikowanym w kwietniu 2009 roku przez Polską Izbę Przemysłu Targowego. Pod względem wynajętej powierzchni targowej, liczby krajowych wystawców oraz liczby zwiedzających targi zajmujemy 5 miejsce wśród organizatorów targów w Polsce.

Murator EXPO jest ponadto wydawcą i administratorem serwisów internetowych me-mieszkania.pl, me-kredyty.pl, me-grunty.pl oraz me-komercyjne.pl, skierowanych do osób poszukujących mieszkań, domów, apartamentów, działek i lokali użytkowych a przy tym zainteresowanych sposobami finansowaniaichzakupu.NajnowszymserwiseminternetowymuruchomionymprzezMuratorEXPO jest WASPAR.pl prezentujący ofertę branży sportów i rekreacji na wodzie.

Spółka jest częścią grupy kapitałowej ZPR S.A., w skład której wchodzą Grupa Radiowa „Time” (Radio Eska, Eska Rock, VOX FM, Radio Wawa) czy Murator SA – wydawca m.in. miesięczników w tym magazynów o zdrowiu, dla kobiet, hobbystycznych, budowlanych czy architektonicznych, ponadto wydawnictw specjalnych, katalogów i informatorów oraz publikacji książkowych.

Więcej o Murator EXPO pod adresem www.muratorexpo.pl